DOĞUM HARİTALARINDA 6. HİS REZONANSI

Merhaba arkadaşlar, doğum haritalarınızda 6.his rezonansınızın nasıl devreye gireceğini merak ediyorsanız, sizlere bir kaç veri yazayım. Öncelikle herkesin de bildiği gibi su elementi hisler noktasında gelişkin elementlerdir, ancak ateşin de, havanın da, toprağında kendine özgü his boyutları vardır.

Doğum haritalarında 4. ev, 8. ev ve 12. evler (saklı evler-su evleri) ve yöneticileri de hislerinizin hangi alanlarda aktive olduğuna göstergelerdir. Güçlü bir Ay, bu evlerde yerleşmişse hisleriniz çok daha aktif çalışabilir. Hisler söz konusu olunca Ay’ın konumu mutlak suretle reddedilemez etkidedir. Ancak benim sizlere özellikle vereceğim astrolojik tüyo ise Jüpiter’inizi mutlak kontrol etmeniz noktasında olacaktır. Jüpiter=6. his’tir. Jüpiter’inizin hangi evlerden geldiğine, burcuna ve bulunduğu burcun yöneticisine bakınız, saklı evlerden gelen bir Jüpiter kişisellerinize özellikle de Ay’ınıza dokunuyorsa hisleriniz oldukça güçlü olabilir. Jüpiter ve/veya yöneticisi su gruplarından birinde ikamette ise hisleriniz güçlüdür. Jüpiter’iniz hangi evlerden geliyor ve hangi burçta ise o evlerin konularını bulunduğu ev ve burcun içine çeker. 6. hissinizin akış rezonansı o bölgedir.

6. his bölgesini aşabilen, aşabilecek, çok daha güçlü his frekanslarına girebilecek kişilerin ise Jüpiter’leri kollektiflerle güçlü bağlantılar içerisindedir. Kollektiflerle bağlantılı Jüpiter, artı kişisellerle de (ASC-MC dahil) güçlü bağlantılar içerisinde ise kişi kendinde fark ederek veya etmeyerek gelişmiş olan hislerini evrensel boyuta zamanla taşıyabilir. Jüpiter toplumsal gezegendir ne alakası var diyenler ise kısıtlı bilinçle kalmaya devam edebilirler.

Saadet, selamet, birlikle, hoş kalınız…sevgiler…☺️

YONCA BAZ #ASTROYONCA

Whatsapp ve Telefon İletişim: 0532 159 8623

Email: astroyonca@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir